Eindelijk, Alan greenspan kan nu zeggen wat hij wil zonder dat hij rekening moet houden met de gevolgen van zijn uitspraken. Jarenlang was hij gemuilkorfd door oa regering bush die strikte regels oplegde om er maar voor te zorgen dat beurs in Amerika stabiel bleef. Het is niet dat hij aandacht wil maar ongeremd kunnen vertellen wat er aan de hand is met de economie van Amerika.
Hij was sinds augustus 1987 tot en met januari 2006 de baas van de FED.
Hij bezwoer de crises. Black Monday, internet bubbel, recessie in 2001 – 2002.
Lijk mij voorwaar geen makkelijke opgave.Toen niets dan lof. Moeten we hem dan nu monddood maken Sem.
Ik begrijp dat je een klein beetje baalt van de dalende koersen duurt natuurlijk net even te lang maar dat hoort er ook bij Sem.
Née, laat Alan vooral zo doorgaan dan hebben we tenminste goede informatie en dat is waar we met zijn allen op zitten te wachten.
En ja ook ik hou van stijgende koersen maar ja soms moet je even geduld hebben.
Voor de komende tijd verwacht ik wat druk op de koersen. Maar daarna gaan we toch weer up.
Geduld Sem.
Groeten ptrader.
www.ptrader.nl