...

Veel nieuwe kansen op de beurs

5 november 2007, 20:01 | US Markets Redactie | leestijd: 4 minuten | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)

Veel nieuwe kansen op de beurs
Nieuwsbrief USMarkets

Beste lez­ers,

Voor de leden die de nieuws­brief al langer ont­van­gen en zek­er voor de nieuwkomers wil ik u via deze weg ken­nis lat­en mak­en met onze ser­vices Tur­bo 10 en Tur­bo 25 waar we op inter­mar­ket analyse posi­ties doorgeven met een duidelijke visie. Dat doen we toch vrij suc­cesvol want dat 2007 een moeil­ijk beleg­gers jaar is duidelijk, en dan te weten dat we vri­jwel alleen maar met short posi­ties hebben kun­nen werken met de gegevens die er voorhan­den waren ben ik ervan over­tu­igd dat we het goed hebben gedaan. 

Voor de rest van dit jaar heb ik ook nog een uit­ge­spro­ken mening waar we zek­er wat mee kun­nen doen, momenteel hebben we enkele mooie posi­ties open­staan die het strate­gisch zouden moeten doen. Dat is op 3 indices maar ook op Zil­ver waar we een Tur­bo op hebben genomen aan de long kant. Ik zie voor het Zil­ver een zeer mooie toekomst, als het plan uitkomt kun­nen de leden enkele duizen­den euro’s ver­di­enen aan deze posi­tie. Die kunt u als nieuw lid zek­er nog opnemen.

Ook op de YEN heb ik een posi­tie uit­gekozen want als de Japanse munt gaat sti­j­gen zie ik de YEN veel sterk­er wor­den tov de euro. Die posi­tie kunt u makke­lijk nog opne­men, als u zich inschri­jft dan kri­jgt u de gegevens snel toegestuurd.

Werk­wi­jze:

Op dit moment is het een moeil­ijke markt, en dat zal zo nog een tijd bli­jven zodat we enkel goed kun­nen scoren door te anticiperen op bepaalde beweg­in­gen die de markt ons bezorgd. Echte Tech­nis­che Analyse toepassen is te moeil­ijk en te onbe­trouw­baar momenteel, dat zien we vaak genoeg aan de draaipun­ten die zeer lastig vooraf vast te stellen zijn. Daarom anticiperen we nu op wat er komt. Als de visie duidelijk is en je neemt de tijd om de posi­tie tot zijn recht te lat­en komen dan scoor je daar vaak mee, als u naar de resul­tat­en kijkt van vorig jaar en dit jaar dan wordt eea snel duidelijk. U moet dan wel het geduld kun­nen uitoe­fe­nen om te wacht­en op het moment dat de visie uitkomt, dat kan tussen de 3 tot 15 weken duren als we het afgelegde tra­ject van dit jaar en vorig jaar bek­ijken. Maar als de visie uitkomt dan gaat het ook meteen zeer snel de goede richt­ing uit waar­door we dan ook een mooi resul­taat behalen. Dat gaan we de komende tijd ook doen, we wijken niet af van onze visie, ook niet als de markt even tegen­draads zijn weg kiest. Ervar­ing leert ons dat de instap­ko­ers op een moment met geweld wordt gepasseerd.

Van­daag (5 novem­ber) hebben de leden van Tur­bo 25 een sig­naal gekre­gen om de short Tur­bo op Gold­man Sachs te kopen. Deze actie kwam er omdat ik verwacht dat dit bedri­jf de vuile was nog buiten moet hangen, we anticiperen hier­door op een behoor­lijke daling.

Mocht het boven­staande duidelijk overkomen, en u hebt de tijd en geduld om mee te liften op onze posi­ties dan raad ik u aan om u aan te sluiten bij een van de bei­de ser­vices. Het werkt sim­pel, als we een onderliggende waarde zien die de nodi­ge kansen in zich heeft om een grote beweg­ing te mak­en dan zoeken we daar een passende Tur­bo bij. U kri­jgt dan een SMS en tegelijk een mail met de actie. U kunt dan waar u ook bent snel de actie uitvo­eren omdat u waar dan ook op de hoogte wordt gebracht.

Tur­bo 10 en Tur­bo 25:

Bij Tur­bo 10 werkt u met een port­fo­lio van 10.000 euro
Bij Tur­bo 25 werkt u met een port­fo­lio van 25.000 euro

Bij Tur­bo 10 liggen de aan­tallen wat lager en is ook het aan­tal posi­ties wat lager. Bij Tur­bo 25 dus een hoger aan­tal en extra posi­ties. Bij Tur­bo 10 ligt het aan­tal posi­ties tussen de 3 en 5, bij Tur­bo 25 ligt het aan­tal posi­ties tussen de 5 en 9.

Aan­bied­ing:

Bij een mail met een lang ver­haal hoort er ook een mooie aan­bied­ing, als u lid wordt dan kri­jgt u de ser­vice met wat kort­ing tot 1 april 2008.

Voor Tur­bo 10 is dat 139 euro tot 1 april 2008 Via deze link kunt u zich inschrijven
Voor Tur­bo 25 is dat 159 euro tot 1 april 2008 Via deze link kunt u zich inschrijven

Alvast bedankt voor uw aandacht,

Met vrien­delijke groet,
Guy Boscart


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.