...

Nieuwsbrief 18 september 2004

17 september 2004, 21:41 | US Markets Redactie | leestijd: 9 minuten | moeilijkheid: 3 / 12 | (0)

Nieuwsbrief met een technische analyse van de S&P 500 en de Broker Dealer index.
Nieuwsbrief 18 september 2004 Naar de site Member Services Login


Chartservice US Markets

Via de nieuwe aanbieding tot 1 december 2005 voor 99 Euro. De komende week verwacht ik opnieuw mooie kansen waardoor u na inschrijving nog kan anticiperen op deze tradersplannen. De resultaten en alle details kunt u rustig nalezen op de website www.usmarkets.nl onder de 3 menuknoppen resultaten 2004. Bij dit item staan alle trades, data en scores genoteert zodat u kunt zien dat de swings keurig werden uitgevoerd. Via de knop aanmelden hieronder kunt u zich opgeven voor deze succesvolle service.



Resultaatmeter Chartservice

Sinds 1 januari 2004
Wall Street met 100.000 USD +48,4%

Sinds 1 januari 2004
Euronext met 100.000 Euro +7,4%



Technische conditie markt:

Wanneer we de score bijhouden dan zien we de S&P 500 voor de 6e opeenvolgende week een plus laat zien. Deze keer kwam die winst op weekbasis uit op 0,4%, de Dow Jones moest wat terug en sloot zo zijn positieve reeks van 5 weken af met een klein verlies van 0,3%. Beide indices staan nog steeds rond of op hun zware weerstand waardoor er rond die lijn een slepende consolidatie ontstaat met verzwakkende indicatoren.

De Nasdaq won ook op weekbasis, deze index waar we vorige week een rally te zien was kon bij een wisselend verloop 0,8% toevoegen. Ook hier blijft de index binnen het gebied waar er nog geen sprake is van een uitbraak. De index kan op die manier snel weer omdraaien om zo zijn bodems weer op te gaan zoeken. Het vreemde hier is dat de rally op gang kwam na meerendeels slechte berichten in de techsector, veel grote techbedrijven gaven tijdens hun update voor Q3 aan dat de omzet veel lager uit zal komen dan werd aangenomen.

De markt ziet er op zich goed uit, de winst wordt vastgehouden en zelfs hier en daar wat uitgebreid. Wel wordt men in deze markt snel op het verkeerde been gezet door wisselende reacties op bedrijfscijfers of waarschuwingen die er nu elke dag komen. Vorige week was dit zo bij Xilinx, Nortel, Coca-Cola en Office Depot. De komende week kunnen we hetzelfde krijgen bij cijfers van de grote brokers zoals Lehman, Goldman Sachs, Morgan Stanley DW en Bear Stearns (op de website www.usmarkets.nl kunnen de members een analyse lezen over 4 van deze fondsen). Ook komt de FED met een besluit over de rente dinsdag, uiteraard kan dit ook voor beweging gaan zorgen vanaf dinsdag na 8 uur.

Europa:

Europa beleefde een nogal wilde expiratie, na de middag kwam er zelfs een rally op gang die de indices tot 1% hoger bracht. De AEX sloot uiteindelijk nog net onder de 335 pnt. De DAX kende ook een drukke expiratie, de index ging op zoek naar de 4000 pnt, en dit niveau werd ook aangeraakt. De DAX sloot uiteindelijk op 3988 pnt. De komende week zal Europa snel richting moeten kiezen, de indices weten op dit moment niet goed welke kant ze op moeten. Men kijkt uiteraard ook naar Wall Street om de richting te zoeken.

Via de chartservice en de Index Trading Service reageert u op het juiste moment met posities. U kunt hier ook meteen aan deelnemen door u op te geven voor deze betaalde services. Inschrijven kan via de aanbiedingen op de website www.usmarkets.nl

Guy Boscart,


Aanbieding Chartservice
US Markets

Nu 15 maand (tot 01 december 2005) voor 99 Euro

De chartservice biedt u:

  • Complete tradersplannen US aandelen en trackers zowel LONG en SHORT.
  • Tradersplannen AEX fondsen.
  • Toegang tot Members website.
  • Geregeld sector- en markt analyses met duidelijke charts.



Resultaten Chartservice:

Wall Street totaal sinds 1 jan. 04

Totaal 48.352 USD +48,4%

Euronext totaal sinds 1 jan 04

Totaal +7.355 Euro +7,4%

Op de website kunt u alle details bekijken





Index
Ticker
Slot
Steun
Weerstand

Dow Jones Industrials
Xetra Dax Index
AEX Index
Nasdaq Composite
Semiconductor Index

INDU
DAX
AEX
COMPQ
SOX
10284
3988
334,8
1910
388
10250
3950
333
1890
380
10200
3900
330
1860
375
10080
3850
328
1835
365
10300
4000
335
1910
390
10350
4050
338
1925
395
10400
4100
345
1930
405

Technische Analyse

S&P 500 Index ($SPX): Slot 1128,55 pnt

De S&P 500 kan de rally nog steeds afronden, de stijging tot de lijn over de toppen waar de index een zware weerstand ontmoet kan ervoor zorgen dat de verkopers opnieuw de overhand krijgen. De eerste steun die nu belangrijk wordt op korte termijn zien we rond de 1110 pnt, daar komt naast een horizontale lijn over de top van begin augustus ook het 200-daags gemiddelde uit. Wanneer de index onder deze lijn zakt dan krijgen we opnieuw een sterk verkoopsignaal. De index kan daaronder verder inleveren om zo redelijk snel weer onder de 1100 pnt terecht te komen. Het koersdoel zou in dat geval de 1050 pnt kunnen worden. Dit koersdoel zien we door de lijn onder de bodems die we zien door de bodems van maart, mei en augustus met elkaar te verbinden. Dit scenario blijft dus mogelijk, via de chart kunt u deze genoemde downtrend duidelijk zien.

Mocht de index toch boven de 1130~1135 pnt breken de komende dagen dan zie ik maximaal mogelijkheden tot de 1145~1160 pnt waar de toppen van dit jaar uitkomen. Het blijft wel zeer moeilijk positief te denken met een VIX index die op dit moment zeer laag staat. Een rally met een VIX onder de 14 heb ik in het verleden nog niet eerder gezien. Ook de indicatoren lijken nu te gaan draaien. Een daling krijgt wat mij betreft nog steeds de beste kans.

Via de index trading service handelen we op de AEX, S&P 500, Xetra DAX, Nasdaq 100 en de Euro STOXX 50. U kunt nu als proef inschrijven om voor ruim 3 maand de SMS signalen te ontvangen voor 150 Euro.

Schrijf u in via de website www.usmarkets.nl waar u ook diverse nieuwe analyses kunt bekijken.

Steun
Weerstand

1125
1130
1120
1135
1112
1140

Deze index bereikt opnieuw de zware lijn over de toppen, deze weerstand kan er nog steeds voor zorgen dat de index met zijn daling begint. Onder de 1110 pnt kan er een versnelling omlaag op gang komen door dat da het 200-MA wordt doorbroken. Het ziet er niet sterk uit op korte termijn.


Broker Dealer index
Ticker
Slot
Steun
Weerstand
Broker Dealer index
$XBD
127,54
125
123
118
130
132
135
Fondsen uit deze sector
Ticker
Slot
Steun
Weerstand

Lehman Brothers
Goldman Sachs
Bear Stearns
Morgan Stanley DW
Merrill Lynch

LEH
GS
BSC
MWD
MER
76,38
92,05
88,25
51,45
51,45
75
92
87,5
51
51
73
90
86
50,5
50,5
72
89
85
49
49,5
76,5
94
89,5
52
52
78
95
90
53
53
80
96
92
54,5
53,5

Technische analyse BrokeDealer Index

Broker Dealer Index ($XBD): Slot 127,54 punten

De weerstand bij deze index zien we duidelijk rond de 130 pnt, daar komt naast het 200-daags gemiddelde ook de lijn over de toppen van mei, juni en begin deze maand uit. Deze zone is dus moeilijk om doorheen te breken zodat we de sector wat terug zien vallen. De eerste steun komt nu uit rond de 124~125 pnt met net daaronder de 122~123 pnt waar het 50-daags gem, uitkomt. Rond de 122 pnt zien we ook steun door de lijn onder de oude bodems uit mei en juni. Diezelfde lijn toont na de daling onder de 122 pnt de toppen uit juli en augustus omdat dit toen weerstand werd. Een niveau om als steun om in de gaten te houden. Mocht er nog verder worden gedaalt dan ziet u rond de 118 pnt steun door de bodem van juli met die van augustus te verbinden.

Er zal binnen deze sector de komende dagen wat gebeuren, veel fondsen uit deze index komen met kwartaalcijfers. Die zullen de index vrijwel zeker in beweging brengen en ervoor zorgen dat er een versnelling op gang komt in de richting die wordt gekozen. Bij een positieve move moet de 130 pnt dus goed in de gaten worden gehouden.

De indicatoren zien er niet al te sterk uit, de RSI toont duidelijk een verzwakking en draait naar beneden toe. De MACD draait ook naar verkopen.

Via de website kunt u dagelijks nieuwe updates verwachten, breng daarom regelmatig een bezoek op www.usmarkets.nl zodat u niets hoeft te missen.

Steun
Weerstand

125
130
123
132
118
135





Het wordt voor deze index moeilijk om door de 130 pnt te breken. Let hierbij vooral op het 200-daags gemiddelde. De komende week kamen bijna alle bedrijven uit deze sector met hun cijfers zodat er zeker beweging in zit volgende week.


© Copyright 2004 Guy Boscart

Deze nieuwsbrief is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Wij zijn echter niet aansprakelijk voor verliezen die u maakt ten gevolge van het gebruiken van de informatie via deze nieuwsbrief voor uw beleggingsbeslissingen.

Voor alle info hierover raadpleeg de

disclaimer.

Afmelden voor deze nieuwsbrief kan via

www.usmarkets.nl


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.