...

Het kraakt op Wall Street

12 april 2008, 12:47 | US Markets Redactie | leestijd: 4 minuten | moeilijkheid: 7 / 12 | (0)

Het kraakt op Wall Street
Nieuwsbrief USMarkets

Abon­nementen US Mar­kets

De nieuwe opzet van onze kwartaal abon­nementen slaat bij de leden goed aan, zo kan ik meer info geven over de markt, het waarom en de reden dat ik er een visie bij heb. Kor­tom, veel meer transparantie en min­der open­baar want het gaat erom dat men naast het lezen van mijn visie ook begri­jpt waarom ik tot zo‘n visie kom. Kor­tom, een onmis­bare aan­vulling van het geheel wat zo‘n abon­nement de leden biedt. Daar­naast kri­j­gen de leden ook nog sig­nalen over wat men kan doen, ook daarin bli­jven we suc­cesvol gezien de ren­de­menten voor dit jaar opnieuw zeer posi­tief uit­pakken. De Beurs Brief­ing zit bij Brons EXTRA, Tur­bo 10 en Tur­bo 25 â€¦

Bent u nog geen lid? En wilt u deze nut­tige infor­matie ook ontvangen?

Schri­jf u dan in via deze link.…

» Markt in problemen?
De dal­ing van gis­teren kan de aanzet zijn tot meer
Beste beleg­gers, gis­teren natu­urlijk een grote dal­ing op de beurzen door een waarschuwing van Gen­er­al Elec­tric, een van de oud­ste en groot­ste bedri­jven van Cop­er­at­ed USA. Voor mij niets nieuws hoor, maar voor anderen die nog­maals wijs wer­den gemaakt dat het erg­ste leed is gele­den uit­er­aard wel. Waarom kwam GE niet eerder met een waarschuwing? Kon 2 of 3 weken gele­den ook wel dacht ik, meestal is dat de nor­male gang van zak­en toch? Of kwam het even niet zo gele­gen toen, het zou wat zijn, eerst een bank die omvalt en de dag erop GE dat met een winst­waarschuwing kwam. Ik vraag me af waar de Dow Jones dan nu zou staan als dit samen­viel? Dus ja, er werd achter de scher­men gepraat, wacht maar even, wij zor­gen ervoor dat de stom wat gaat liggen en tegen dat de cijfers er komen is de gele­gen­heid om te waarschuwen vast wat beter. Toch? Ik ben ervan over­tu­igd dat het zo is gegaan, u kunt er anders over denken uit­er­aard.

Daarom probeer ik meestal de beweg­ing die ik verwacht voor te zijn, daarom zit­ten we al lang short in de markt, het gaat er me om als er een grote beweg­ing komt er vooral in te zit­ten. Tot nog toe lukt dat pri­ma gezien de score die we behalen. Ook de dagelijkse Beurs-Brief­ing zit bij de kwartaal­abon­nementen in, daar ga ik nog veel dieper in op de zak­en en trek er con­clusies uit. Deze infor­matie is naast de sig­nalen onmis­baar voor u als beleg­ger, zek­er om ook de andere kant van de medaille te zien. Als u nog geen lid bent kunt u zich inschri­jven via deze link. Dan staat u snel op de lijst. 

Goed, de markt lijkt eea te fil­teren momenteel en beleg­gers kiezen dan toch eieren voor hun geld, er wordt verkocht blijk­baar. Ver in dat pro­ces zit­ten we nog lang niet want ik zie nog geen druk ofwel een soort dump, dat moet alle­maal nog komen en dat moet voor de grotere uit­sla­gen gaan zor­gen. Ja, die ‑5% dagen moeten er eerst nog komen, ofwel iedereen moet zien dat het inder­daad niet goed gaat. Terecht, want anders kri­j­gen we nooit de gezonde sit­u­atie waarop we al jaren wacht­en, want dat is het. Eerst moet de markt van alle opge­bouwde ellende af om weer fris van start te kun­nen. Helaas hoort daar waarschi­jn­lijk een depressie bij net als in 1929 en lat­er en moeten de beurzen mogelijk 30 tot 40% inlev­eren maar dat kan zelfs veel meer worden. 
Ik zou u graag van betere vooruitzicht­en voorzien maar ik kan dat niet want anders lieg ik tegen u en dat doen er al genoeg vrees ik. Ik probeer u de waarheid te vertellen, meer niet.

Guy Boscart
US Markets




nieuws­brief is met de groot­ste zorgvuldigheid samengesteld.
Wij zijn echter niet aansprake­lijk voor ver­liezen die u maakt ten gevolge van het gebruiken van de infor­matie in deze nieuwsbrief. 

Voor meer info hierover raad­pleeg de

[ dis­claimer ]

© 2008 US Markets




Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.