Kopers gezocht wie durft? Update dinsdag 7 juli 19.15 uur: De Bear tradinrange doet zijn werk. Wederom is men de MA200/886 aan het testen bij de S&P500 die als steun werkt. De Bull prikken worden moeizamer. Daarom nu oppassen om al te snel Long te gaan. Voor de AEX zien we de test rondom de 249, wat bij mij als 1e target stond. Mijn 2e target is de onderkant van de tardingrange 245. Daar wordt het gevaarlijk want dan zien we direct een gat naar de 230 – 235 punten. zie grafiek AEX hieronder. Of het zover zal komen is afhankelijk van de US en hoe de half jaarcijfers worden uitgelegd. We hebben de beurzen al vaker vreemde bokkesprongen zien maken!
AEX slot dinsdag 7 juli:
Update maandag 6 juli 23.00 uur: Bear tradingrange actief: Onderstaande uit de weekend update kunt u aanhouden. MA200 was 1e target, deze is behaald en vandaaruit klimmen we weer omhoog zoals ik aangaf. Vermoedelijk kan het nog wat hoger richting 900 – 910, wat Bull prikken zijn niet erg zolang we binnen de tradingrange sluiten blijft de Bearrange actief. Binnen deze tradingrange kunnen we mooi traden. Zie bijgewerkte grafiek hieronder. Nogmaals: Winst=winst, de rest is voor een ander.
Valt er nog wat te voorspellen? Het is moeilijk maar ik denk het wel. Onzekerheid is troef en dat zal nog geruime tijd gaan duren. Het nu al inslaan van aandelen vind ik nog te riskant. Voor mij zijn ze nog veel te duur. Nadat we over 2009 de jaarcijfers weten kunnen we ons opnieuw gaan beraden wat te doen met dergelijke aankopen.
Voor de korte termijn blijf ik Bearish, met af en toe wat Bull prikken. Het is dus zaak voor de shorters op tijd de winst te nemen, afwachten en opnieuw shorten en in het weekend liefst niet overnight.
S&P500:
Tot de volgende update, @d
* Adviezen in deze column zijn informatief. U bent zelf verantwoordelijk voor beslissingen die u neemt en kunt ons dus niet aansprakelijk stellen.