...

Turbo Seminar Gevorderden

4 september 2006, 16:29 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)


Beste US Mar­kets biedt u aan in samen­werk­ing met ABN AMRO een Tur­bo Sem­i­nar voor gevorder­den aan in Utrecht — Nieuwegein — … Dit nieuwe suc­cesvolle prod­uct wordt met de dag pop­u­laird­er en past ook goed bij de analy­ses die wij u via US Mar­kets bieden op de Web­site en onze Ser­vices.… Een pre­sen­tatie die u zek­er niet mag mis­sen als lez­er van deze site .… De pre­sen­tatie vin­dt plaats op Woens­dag 25 okto­ber in Utrecht (Nieuwegein)


Tur­bo Sem­i­nar voor Gevorderden:

Hier­bij wil ik u relatie/​bezoek­er van US Mar­kets de kans bieden om u in te schri­jven voor deze sem­i­nar die US Mar­kets organ­iseerd in samen­werk­ing met ABN AMRO op:

  • Woens­dag 25 okto­ber in Utrecht — Nieuwegein -
  • De pre­sen­tatie is gratis en er kun­nen max­i­maal 75 per­so­n­en aan­wezig zijn.
  • Inschri­jven? Mail dan meteen uw naam, woon­plaats, mailadres, tele­foon­num­mer en het aan­tal per­so­n­en naar info@​usmarkets.​nl

Wat kunt u tij­dens deze pre­sen­tatie verwachten?

ABN AMRO Markets:

Tur­bo Sem­i­nar voor Gevorderden
Hebt u al ervar­ing met Tur­bo’s? Op het Tur­bo sem­i­nar voor gevorder­den wordt dieper in gegaan op de mogelijkhe­den van Tur­bo’s, zoals het afdekken van dol­lar­posi­ties of renteposi­ties. Ook zal een aan­tal beleg­gingsstrate­gieën met Tur­bo’s de revue passeren. Er zal uit­er­aard tijd wor­den gere­serveerd om antwo­ord te geven op vra­gen van Turbobeleggers. 

US Mar­kets:

Guy Boscart zal een korte mark­t­p­re­sen­tatie (roundup) ver­zor­gen van 1 uur en u daar­bij vertellen over de sit­u­atie op de wereld­beurzen en hoe we daar gemakke­lijk met Turbo‘s op kun­nen handelen.

Pro­gram­ma

Pro­gram­ma Utrecht 25 oktober:

  • 19:00 Aan­wezig vanaf 19:00 ont­vangst met koffie
  • 19:30 — 21:00 Pre­sen­tatie ABN Amro
  • 21:00 — 22:00 Pre­sen­tatie US Mar­kets
  • 22:00 — 23:00 Afs­luiten met bor­rel en hap­je

Inschri­jven? Mail dan meteen uw naam, woon­plaats, mailadres, tele­foon­num­mer en het aan­tal per­so­n­en naar info@​usmarkets.​nl

Guy Boscart
US Markets

Route beschri­jv­ing Utrecht — Nieuwegein


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.