...

Tradersplan National Semiconductor (NSM)

1 april 2004, 07:54 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 5 / 12 | (0)

Tradersplan SHORT National Semiconductor (NSM)

POSITIE GEOPEND OP 29 MAART EN DOOR TOEPASSEN STOP LOSS GESLOTEN OP 21 APRIL LL.
DETAILS: ZIE RESULTATEN CHARTSERVICE


Natl. Semiconductor (NSM)

Bespreking:

Deze positie werd maandag 29 maart na de alert mail SHORT opgenomen op 44 dollar. De toppen die daar uitkomen bieden de kans om door de weerstand winstnemingen uit te lokken. De targets omlaag zien we eerst rond de 42 dollar, later de zone tussen de 39 en 40 dollar als koersdoel. Boven de 45 dollar wordt het wel opnieuw gevaarlijk, dan kan de uitbraak ervoor zorgen dat dit fonds de 47 en mogelijk de 49 dollar opzoekt. Boven de 45 en zeker boven de 46 dollar nemen we de stop loss. Er werden 700 stuks SHORT verkocht.

Indicatoren:

De RSI loopt weer wat op boven de 50 maar is zwakker dan tijdens de vorige toppen. De MACD klimt wel opnieuw boven de centerlijn.

Tradersplan:

We hebben dit fonds op 44 dollar short kunnen verkopen meteen na de verstuurde SMS en de mail naar alle leden van de chartservice. De target voor deze positie wordt eerst de 42 dollar, later zien we de 39~40 dollar als koersdoel op korte termijn. Het 50-daags gemiddelde dat rond de 39 dollar uitkomt kan de koers weer opvangen. We hebben bij deze positie 700 stuks short verkocht.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.