...

Tradersplan Merrill Lynch (MER)

16 november 2004, 16:32 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 6 / 12 | (0)

Tradersplan SHORT Merrill Lynch (MER)
SHORT positie:

Merrill Lynch (MER)

Bespreking:

De stijging vanaf de steunlijn bereikt de weerstand door de lijn over de toppen en de horizontale lijn. De rally van de afgelopen weken kan hier worden gecorrigeerd.
. Daarom hebben we de short positie vorige woensdag na de mail en SMS opgenomen. Er werden 400 stuks short verkocht op 56,10 dollar.

Een daling tot onder de 54 dollar zit er de komende dagen door de weerstandszone nu wel in, we zien dan ook mogelijkheden via de short positie om minimaal die 54 dollar te kunnen bereiken. Mocht de daling tot de steunlijn duren dan wordt de target voor deze positie de 52,5 a 53 dollar. De stop loss nemen we indien de koers boven de 59 en zeker boven de 60 dollar uitkomt.

Zodra we de positie sluiten krijgt u daar bericht over.

Indicatoren:

Bij de indicatoren staan de RSI en de stochastics overbought, de MACD loopt ver vanaf de centerlijn door zodat ook deze indicator behoorlijk hoog opgelopen is. De MACD lijkt al te draaien naar verkopen binnen de trend.

Tradersplan:

De positie hebben we opgenomen conform de mail en de SMS die de leden reeds hebben ontvangen. De positie werd SHORT verkocht op 56,10 dollar. Er werden 400 stuks verkocht of men heeft voor opties gekozen. Er werden dan 4 CALLS geschreven. De targets voor deze positie zie ik eerst rond de 54 dollar, later mogelijkheden omlaag tot de 53 en 52,5 dollar. De stop loss nemen we na een de uitbraak boven de 59 en zeker boven de 60 dollar.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.