...

Tradersplan Exxon Mobil (XOM)

25 januari 2005, 10:28 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 5 / 12 | (0)

Tradersplan SHORT Exxon Mobil (XOM)

SHORT positie:

Exxon Mobil (XOM)

Bespreking:

Ook hier speelt de stijging van de olieprijs een grote rol, nu de 50 dollar per vat wordt bereikt kon dit fonds oplopen richting de toppen van eind vorig jaar. Rond de 52 dollar ligt er een zware weerstand zodat de kans op winstnemingen groter wordt. Ik verwacht een daling tot de 50 dollar met later zelfs mogelijkheden richting de 49 en 48 dollar. We hebben de positie op 18 januari reeds short verkocht, er werden 500 stuks verkocht op 51,15 dollar met het werkkapitaal van 100.000 dollar.

De stop loss nemen we boven de 55 of boven de 56 dollar. Zodra we de positie sluiten krijgt u daar uiteraard bericht over.

Indicatoren:

De indicatoren tonen nog steeds een negatieve divergentie, de koers zou de daling moeten gaan volgen. Let op de lagere toppen bij de RSI en de MACD die ook hier een strijdt levert met de centerlijn.

Tradersplan:

De positie hebben we opgenomen conform de mail en de SMS die de leden dinsdag 18 jan. hebben ontvangen. De positie werd SHORT verkocht op 51,15 dollar. Er werden 500 stuks verkocht. De targets voor deze positie zie ik eerst rond de 50 dollar, als die steun het begeeft dan kan dit fonds snel richting de 49,5 en later de 49 dollar. Iets verder omlaag komt het 200-MA uit rond de 47 dollar. De stop loss nemen we boven de 55 en zeker boven de 56 dollar zodat we voldoende ruimte hebben om de positie een goeie kans te geven.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.