...

Slot S&P 500: 1107,7 pnt

28 augustus 2004, 20:35 | US Markets Redactie | leestijd: 2 minuten | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)

De index bereikt de zware barriere tussen de 1105 en 1115 pnt, daar kan de index door die weerstand veel problemen ondervinden. Het herstel binnen de downtrend lijkt zo op zijn eind te lopen zodat we ons kunnen opmaken voor een nieuwe ronde omlaag de komende dagen.


De S&P 500 kent een sterke periode met zelfs een slot boven de 1100 pnt. Deze ontwikkeling heb ik in de vorige nieuwsbrieven aangegeven zodat het herstel nu afgerond is. De targets werden behaald en we kunnen ons nu concentreren op een nieuwe daling vanaf de zone 1105~1120 pnt. De indez zou zoals u kunt zien nog wat kunnen oplopen maar veel verwacht ik er niet van. De reden van deze verwachting zien we vooral door de 2 belangrijke MA`s die rond de huidige stand uitkomen. Zowel het 50- en 200-daags gemiddelde kunnen ervoor zorgen dat de index weer omlaag wordt gestuurd. Ook de lijn over de toppen die nu richting de 1120 pnt afzakt kan voor verkopers gaan zorgen op korte termijn. De index zou dus nog een impuls omhoog kunnen krijgen maar het potentieel vanaf de huidige stand blijft beperkt tot maximaal 15 pnt. Als we omlaag kijken dan zien we meteen een potentieel van meer dan 40 pnt tot de bodem rond de 1065 pnt waar deze index begin deze maand nog op uitkwam. We kunnen er nu vanuit gaan dat de kans op een daling 85% is terwijl de kans op een stijging met uitbraak beperkt blijft tot 15%. Als we de indicatoren bekijken dan zien we dat de MACD de centerlijn aanraakt en zo aangeeft dat het herstel binnen de downtrend op zijn eind loopt. Ook de RSI die goed herstelde vanaf de bodem kan nu snel gaan draaien.

Een negatieve outlook vanaf nu zoals u ziet, het herstel was mooi en via de chartservice hebben we daarop kunnen anticiperen met enkele long posities wat voor een mooie winst zorgde. Nu kan ik enkele maar op zoek naar een paar short posities, ook op Euronext verwacht ik bij een 2 a 3 fondsen calls te schrijven zodat we daar bij een daling winst mee kunnen behalen. U kunt zich hiervoor nog snel opgeven zodat u die niet hoeft te missen.

Via de index trading service handelen we ook op o.a. op de S&P 500, Xetra DAX, Nasdaq 100 en de Euro STOXX 50. U kunt nu als proef onderaan deze pagina inschrijven om voor 3 maand de SMS signalen te ontvangen voor 150 Euro.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.