...

Slot AEX Index: 346 pnt

14 maart 2004, 19:29 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)

De dal­ing tot rond de 339 pnt vri­jdag wordt nu gevol­gd door een her­s­tel beweg­ing die de index mogelijk tot rond de vorige bodem uit feb­ru­ari brengt. De tar­get wordt dus 352 pun­ten, daar kan er een 2e golf omlaag wor­den ingezet.
De AEX die vri­jdag een bodem kon mak­en op 339 pun­ten bleef op slot­ba­sis na een mooi her­s­tel nog net boven de ste­un op 344~345 pun­ten. Uitein­delijk sloot de AEX op 346 pun­ten wat een winst van 0,6% is tov afgelopen don­derdag. De zone tussen de 344 en 345 pun­ten ken­nen we maar al te goed, hier bevin­dt zich de voor­ma­lige weer­stand­zone die maan­den lang aansleepte alvoor de index daar begin dit jaar kon door breken.van de zomer van 2003. De omzet was vri­jdag met ongeveer 220 miljoen stukken wat hoger dan het gemid­delde. Nu de index met een her­s­tel bezig is zie ik mogelijkhe­den richt­ing de 352 pun­ten waar de bodem van feb­ru­ari uitkomt. Rond die 352 pun­ten kan er een 2e ronde van win­st­ne­min­gen op gang komen met een dal­ing die de AEX dan tussen de 325 en 335 pun­ten kan bren­gen. Pas bij een uit­braak boven de 355 pun­ten kan de AEX weer posi­tief wor­den met opnieuw de top­pen rond de 360~365 pun­ten als tar­gets. De indi­ca­toren bli­jven zwak, na de over­sold sit­u­atie door de dal­ing van woens­dag en don­derdag her­stellen die nu wat. De MACD bli­jft nog onder de cen­ter­li­jn. Door dat de AEX onder de lange ter­mi­jn ste­un­li­jn staat is de kans op een verdere dal­ing veel grot­er dan dat de index met een nieuwe ral­ly kan con­tin­ueren. Hou bij een mogelijke dal­ing eventueele long posi­ties goed in de gat­en en neem indi­en nodig tijdig uw stop loss.

Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.