...

Slot AEX Index: 334,52 pnt

27 mei 2004, 11:15 | US Markets Redactie | leestijd: 2 minuten | moeilijkheid: 6 / 12 | (0)

De AEX kan vastlopen tussen de 338 en 340 pnt waar we enkele belangrijke lijnen zien uitkomen. Zodra de index inlevert kan de steun rond de 333 en later de zone tussen de 328 en 330 pnt weer worden opgezocht. Een aanval op de 340~345 pnt zie ik nog niet snel gebeuren, of de markt op Wall Street moet echt doorbreken richting de toppen.

De stijging van de AEX plaatste meteen bij de start al ongeveer het hoogste punt van de dag op het bord. De stijging kon daarna niet doorzetten door het 200-daags gemiddelde dat we daar zien uitkomen. Ook zorgde de sterke Euro die nu weer boven de 1,21 dollar uitkomt ervoor dat de AEX niet door kon zetten richting de 338~ 340 pnt. De weerstandszone tussen de 338 en 345 pnt blijft dus nogal zwaar en lijkt me op dit moment moeilijk te doorbreken. Door deze zone kan de deur richting de 350~360 pnt voorlopig op slot blijven, ook de indicatoren laten zien dat de algemene trend negatief blijft. Als we naar omlaag kijken dan zien we de steunzone tussen de 328 en 333 pnt als een belangrijk gebied, de AEX mag daarom niet onder de 328 pnt zakken. Daaronder ligt de weg richting de 325 en 320 pnt weer open. Zo ver is het nog niet, daarom lijkt het me nu zinvol om enkel calls te schrijven tussen de 335 en 340 pnt met een stop boven de zone 344~346 pnt. Een daling maakt dan weinig uit en speelt in uw voordeel terwijl de stop een eventueel verlies kan beperken. De kans op een nieuwe daling blijft ook op dit moment nog groter dan dat er een stijging op gang komt.

Via de index trading service handelen we ook op o.a. op de S&P 500, Xetra DAX, Nasdaq 100 en de Euro STOXX 50. U kunt nu als proef inschrijven om voor 3 maand de SMS signalen te ontvangen voor 150 Euro. Schrijf u in via het formulier onderaan deze analyse.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.