![](/images/legacy-userimages/userimages/pijlhooglaag.gif)
De komende weken zal ik de rangeberichten waarnemen zodat u deze niet hoeft te missen en kunt blijven discussiëren over de beurs. Ook maak ik de berichten voor de leden van de service.
RANGE AEX 17 JULI 2007
Weekrange 569,79 — 555,12
Dagrange: 562,78 — 559,50
Jaarrange 12 maart 2007 – 11 maart 2008: 449,95 – 552,87
Maandrange: 563,80 — 539,37
–
Vandaag een wat eenvoudige grafiek
–
Onder aanvoering van ABN AMRO is de AEX de week hoger begonnen. Veel potten werden er niet gebroken. Royal Dutch Shell, Philips en Fortis bedorven de pret een beetje. Nu de biedingenstrijd rond ABN weer een nieuwe wending heeft gekregen kan dat de komende tijd een steunpilaar voor de AEX vormen.
De AEX is binnen de range van de candle van vrijdag gebleven en de komende dagen worden belangrijker om het verdere verloop van de AEX te bepalen. Bij wat correctie de komende dagen kan de AEX opnieuw hoger komen maar bij topvorming moeten we wat meer naar beneden gaan kijken. Hogere koersen worden dus nog verwacht.
De Sequential op de daggrafiek is nu bij 3, zowel de snelle als de langzame.
Uurgrafiek
RSI: op de uurgrafiek correspondeert de hoogste koers in de index met de hoogste koers in de RSI. Om een optimaal plaatje te krijgen zien we liever een duidelijke divergentie in de koers met nog een hogere top in de index en een lagere in de RSI.
Ik wens u een fijne handel.
Happy trading,
Jan Kastelijns
PS
Ruud is op vakantie en komt begin augustus terug maar de service gaat door. Als u dagelijks op de hoogte gebracht wilt worden van de technische analyse bent u welkom als lid van AEX Systematisch.