...

Nasdaq: Wat wordt de volgende stap?

9 december 2006, 19:35 | Guy Boscart | leestijd: 2 minuten | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)

De Nas­daq kan nog alti­jd een top mak­en ron­dom de huidi­ge stand … De belan­grijke pun­ten zijn eerst de 2425 pnt en lat­er de 2375 pnt … Weer­stand rond de 24502460 pnt, lat­er de top gedeeld door 2 ofwel 5100 pnt de helft eraf zodat we uitkomen op de 2550 pnt … Een analyse van de Nas­daq .…

Nas­daq: Top nog alti­jd mogelijk rond huidi­ge stand

De Nas­daq zal moeten kiezen de komende weken, of doorstoten richt­ing min­i­maal de 2500 pnt of terug tot de 2225~2250 pnt wat ongeveer 200 pnt onder de huidi­ge stand ligt te wacht­en en ongeveer 50% van de ral­ly die vanaf de 2000 pnt bodem werd gere­aliseerd. Het bli­jft nog te moeil­ijk om er een duidelijke uit­spraak over te doen momenteel, de spreuk dat het kan vriezen of het kan dooien lijkt me hier dan ook goed op zijn plaats. 

De ste­un­pun­ten zijn nu eerst de 2425 pnt, lat­er de 2375 waar ook het 50-MA wacht en de 2325 pnt. Daar zou het verkoopsig­naal zo groot moeten zijn dat de weg ver­vol­gd kan wor­den tot de genoemde ate­un­zone 2225~2250 pnt, op de grafiek ziet u daar ook het 200-MA (rode lijn) uitkomen. Weer­stand nu eerst de 2450 pnt, lat­er de 2475 en de 2500 pnt met daar­boven de 2550~2575 pnt.

U ziet dat de lijn onder de bodems de index nog net kan opvan­gen, die lijn is zeer belan­grijk de komende dagen, voor de 2e keer werd die getest de afgelopen dagen, daarom ga ik er door de wat lagere top vanu­it dat de vol­gende aan­val op de ste­un zal sla­gen. De indi­ca­toren beves­ti­gen die mening, de RSI en de MACD lev­eren bei­den in nu en kun­nen snel een verkoopsig­naal lex­tra beves­ti­gen. Nog­maals, de 2425 en de 2375 pnt zullen belan­grijk wor­den de komende periode.

Maar iets om ook in de gat­en te houden is de top door de helft, ofwel de 5100 pnt door 2 delen, dan komen we uit op de 2550 pnt, wie weet wordt dat wel de tar­get de komende weken zoni­et maan­den … We merken het denk ik snel genoeg.

Via de web­site gaan we de komende dagen vaak genoeg terug kijken op Wall Street, een dagleijks bezoek aan www​.usmar​kets​.nl loont dus zek­er de moeite.

Guy Boscart
US Markets


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.