...

Aanbieding Chartservice members

9 juli 2004, 20:28 | US Markets Redactie | leestijd: 3 minuten | moeilijkheid: 6 / 12 | (0)

Template voor aanbieding chartservice members....Template voor aanbieding chartservice members....
Aanbieding US Markets Chartservice Naar de site Member Services Login


Nieuwe zomer Aanbieding Chartservice:

99 Euro tot 1 november 2005 ofwel ruim 15 maand !!

Wat kunt u via de chartservice swingtrading op Wall Street en Euronext verwachten?

Via deze service worden er als de markt het toelaat tradersplannen verstuurd gevolgd door mailalerts zodra de posities kunnen worden opgenomen of gesloten. Ook kunt u daar een SMS service aan koppelen. Via de website blijft u via updates op de hoogte van de lopende posities. Ook kunt u vaak markt en sector analyses verwachten die u als chartservice members kunt lezen.
De resultaten die u hieronder ziet werden met weinig risico behaald, door het toepassen van targets en stops kunnen we vrij goed tot een zeer leuk resultaat komen zodat de 99 Euro voor deze service zeker de moeite waard is.
  • Deze week werd er op Wall Street een posities gesloten met een winst van 1750 dollar, De totale winst sinds 1 januari 2004 op Wall Street komt nu uit op +48.857 USD.
  • Op Euronext werden er geschreven CALLS op 5 posities deze maand met 5.500 Euro winst gesloten zodat het resultaat op Euronext nu uitkomt op +11.645 Euro sinds 1 januari 2004.
U kunt zich voor deze service nu opgeven via de onderstaande aanbieding:
  • Exclusieve zomer aanbieding chartservice:
  • Vanaf heden tot 1 november 2005 ofwel ruim 15 maand!! voor 99 Euro.
  • Kiest u ervoor om ook de SMS signalen te verkrijgen dan kunt u gebruik maken van de proefaanbieding tot 1 december 2004 voor slechts 150 Euro. Dan bent u altijd en overal op de hoogte van het instapmoment dat US Markets aangeeft via uw mobiele telefoon.

Zodra u zich hiervoor aanmeld verwerken we de gegevens en krijgt u alle toegang tot het afgeschermde gedeelte van de website. Tevens ontvangt u de tradersplannen voor zowel aandelen en opties op Wall Street en Euronext AEX.

Resultaten chartservice sinds 01 januari 2004:

  • Wall Street: Totaal werd er sinds 1 januari 2004 een winst behaald van +48.857 USD.
  • Euronext: Totaal werd er sinds 1 januari 2004 een winst behaald van +11.645 Euro.

Op dit moment staan er op Euronext en Wall Street enkele posities open, als u snel inschrijft dan kunt u begin volgende week nog instappen om zo de te verwachten bewegin alsnog mee te maken. Schrijf u dus vandaag nog in om niets te missen.

Indien u belangstelling hebt voor een abonnement op deze service dan kunt u zich opgeven door via de knop aanmelden uw gegevens op de doorgelinkte webpagina in te voeren. Vergeet hierbij niet uw gegevens compleet in te vullen. U wordt dan zo snel mogelijk op de mailinglist geplaatst zodat u de komende dagen niets hoeft te missen in een markt die de komende periode genoeg kansen zal bieden. U kunt uw aanvraag ook indienen door een e-mail met uw gegevens te sturen naar [email protected]

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart,


© Copyright 2004 Guy Boscart

www.usmarkets.nl


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.