...

Stun gun maker Taser buiten schot

4 maart 2005, 12:50 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)

Taser Inter­na­tion­al, de fab­rikant van stun guns (niet-dodelijke elek­trische pis­tolen) is ontsnapt aan een gerechtelijke ver­vol­ging omdat de aan­klacht op medis­che gron­den niet is aan­vaard door het gerecht. Dit bericht had een onmid­del­lijk en posi­tief effect op het aan­deel. Ook de con­cur­renten veer­den op.
Stun gun mak­er Taser buiten schot 
Gis­teren maak­te de stun gun fab­rikant Taser Inter­na­tion­al bek­end, dat de gerechtelijke ver­vol­ging tegen de fir­ma is afge­blazen. De zaak werd aanges­pan­nen door een zekere heer Nick Ker­choff, die beweerde schadelijke gevol­gen te hebben onder­von­den toen hij zich vri­jwillig bloot­stelde aan een ont­lad­ing van een stun gun van Taser.

De recht­bank aan­vaardde het argu­ment van de verdedig­ing, dat er geen medisch ver­band is tussen de ver­wondin­gen van de heer Ker­choff en het Taser-wapen.

Gis­teren sloot het aan­deel van Taser (TASR) met 5,33% winst op 14,22 dol­lar. Ook Tasers recht­streekse concurrenten/potentiële con­cur­renten Stinger (STIY​.PK) en Law Enforce­ment Asso­ciates (LENF.OB) sloten in de plus op resp. 10,22 dol­lar (+10,27%) en 4,18 dol­lar (+3,72%).

Er roert iets in stun­gun­land, wees er maar zek­er van.
US Mar­kets

Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.