...

Het geluk van Geluk

22 december 2004, 20:15 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 6 / 12 | (0)

Een Cata­laans stad­je heeft zijn naam Geluk’ (Sort in de lokale taal) niet gestolen. Althans niet voor de gelukki­gen die mdeel­na­men aan de mega-staat­slo­ter­ij.
Het geluk van Geluk
Een stad in het Spaanse Cat­alonië heeft als naam Sort, wat in het Cata­laans geluk’ betekent. En de stad doet nu al de tweede keer op rij haar naam eer aan. Een jaar gele­den werd daar een van de win­nende loter­i­jbrief­jes van El Gor­do, de jaar­lijkse mega-tombo­la verkocht.

Dit jaar was het in een loter­ijkan­toor te Sort, dat de toepas­selijke naam La Bruixa d’Or (de gouden heks) draagt, dat een lot­je met als waarde 390 miljoen euro over de toon­bank is gegaan.

Er is niet 1 win­naar, maar wel een ganse reeks gelukki­gen, want de lot­jes van El Gor­do wor­den verkocht in kleinere coupures. We mogen ervan uit­gaan, dat zowat heel Sort heeft deelgenomen aan de mega-tombo­la dit jaar.
Ook in het buiten­land kan men zijn kans wagen in El Gor­do. Toch maar eens proberen?

US Mar­kets

Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.