...

TA weekgrafieken AAB, ING en RDS

20 oktober 2006, 09:28 | US Markets Redactie | leestijd: 2 minuten | moeilijkheid: 6 / 12 | (0)

Al bij­na drie maan­den vol­gt Mar­cel Bron­ner dagelijks 30 Euronext aan­de­len … Hierop kunt u zeer snel zien hoe het tech­nis­che plaat­je erbij ligt … Steeds meer mensen vin­den de weg naar deze updates … Ze staan rechts op de voor­pag­i­na van USMar​kets​.nl, direct onder het kad­er Indices … Favori­et zijn ING, RDS en AAB … Van­daag de week­grafieken van uw favori­eten .…

TA week­grafieken AAB, ING en RDS

ING:
We begin­nen met ING. Deze finan­cial ligt er boven de donker­groene sti­j­gende trendli­jn goed bij. Op deze week­grafiek heb ik twee kadert­jes getek­end. In principe is de bovenkant van het boven­ste kadert­je mijn tar­get. Ik druk dat voorzichtig uit, omdat de negatieve diver­gen­tie bij de RSI roet in het eten kan gooien. De koers­grafiek is weliswaar lei­dend, maar dat betekent niet dat we de ogen voor andere sig­nalen zouden moeten sluiten.

Direct door­sur­fen naar de dagelijks bijgew­erk­te dag­grafiek? Klik dan op ING


RD Shell:
RD Shell heeft het al meer dan een jaar pri­ma naar de zin bin­nen de licht­gele range. Deze trad­in­grange heeft als gren­zen euro 24,10 aan de onderz­i­jde en euro 28,50 aan de bovenzijde. 

De laat­ste beweg­ing naar bene­den kwam lang niet in de buurt van de onderz­i­jde van de range en miss­chien mogen we dat als een posi­tief sig­naal oppakken. Wellicht dat de boven­z­i­jde van de range opge­zocht kan worden.

Met deze link RD Shell … kunt u direct naar de dagelijkse update. 

ABNAm­ro:
Net als bij ING is er op de week­grafiek van ABNAm­ro sprake van een mooie donker­groene sti­j­gende trendli­jn. In 2006 is deze trendli­jn nog uit­ge­breid opge­zocht en getest als ste­un. Boven het rode dal­para­boolt­je heeft AAB een mooi omkeer­pa­troon lat­en zien en is zelfs boven de oran­je nek­li­jn gekropen.

De grafiek ziet er pri­ma uit en deze finan­cial kan zek­er hogere regio­nen opzoeken. In dat plaat­je zou zelfs het testen van de oran­je lijn als ste­un passen.

Benieuwd naar de dagelijks bijgew­erk­te dag­grafiek? Klik dan op ABNAm­ro…

Mar­cel Bronner
© US Markets

Vraag voor Mar­cel? Mail: marcel@​usmarkets.​nl

20 okto­ber 2006.
Onder­getek­ende is tech­nisch anal­ist bij US Mar­kets en schri­jft daar­naast columns, analy­ses en finan­ciële bericht­en. Hij heeft op het moment van schri­jven geen materieel belang of bez­it in de bespro­ken fond­sen of bedri­jven in dit artikel.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.