![](/images/legacy-userimages/userimages/marcel_AEX_2003.jpg)
Kent u de grafiek nog? Eén verticale streep stelt één maand voor, waarbij de hoogste en laagste koers van die maand worden verbonden. Verder zijn de Fibonacci-lijnen getekend. De bovenste lijn op 0% en de onderste lijn op 100%. Vanaf de onderste lijn is de AEX gaan herstellen en heeft het inmiddels de volgende retracementniveau’s opwaarts uitgenomen: 38,2%, 50% en 61,8%.
Heel simpel geredeneerd kan het herstel nu tot aan de bovenste lijn reiken, zodat we een 100% herstel kunnen gaan zien. Zo ziet u maar weer, technische analyse hoeft niet moeilijk te zijn!
Ondanks alle verhalen om mij heen dat de index hoog zou staan zie ik de AEX per saldo nog steeds hoger gaan. Jawel, de AEX valt wel eens terug maar op of zelfs boven de onderste paarse stijgende trendlijn schiet de AEX weer naar boven. Vanaf mei gaat de stijging iets minder snel dan in de voorgaande maand, maar er staat wel gewoon een stijgend trendkanaal!
Ik heb ook wat horizontale lijntjes getekend. Het rode weerstandlijntje zou een eerste target kunnen zijn, de koers moet dan wel boven het oranje steuntje blijven.
Verwachting:
Klik voor een dagelijkse update op deze link.
Van (een aanzet tot) zomerflauwte is (nog) niets te merken, of het moet zijn dat de snelheid iets uit de stijging is gelopen. Voor de rest lijkt het erop dat de AEX alleen maar verder omhoog wil. Het zou een extra bevestiging zijn als de RSI onder de grafiek ook weer mee zou gaan doen.
© US Markets