...

TA AEX: nog een tikkie en ...

14 oktober 2007, 10:20 | US Markets Redactie | leestijd: 2 minuten | moeilijkheid: 6 / 12 | (0)

De AEX heeft zich in de achterliggende week (week 41) van zijn goede kant lat­en zien … De door­braak was duidelijk en over­tu­igend … Mar­cel Bron­ner verwacht dat het nog hoger kan … We gaan de drie time­frames bek­ijken .…
TA AEX: nog een tikkie en …

Na een peri­ode onder het 61,8% Fibonac­ci retrace­ment­niveau te hebben gebi­vak­keerd noteren we daar nu weer boven. Kijkt u maar naar het meest rechtse ver­ti­cale streep­je, dat bevin­dt zich duidelijk boven de boven­ste van de drie onder­bro­ken lij­nen. Zelfs voor pes­simis­ten valt er niets op deze grafiek te ont­dekken wat op een dal­ing zou moeten wijzen.

We ken­nen het met z’n allen, dus heel kort:

1. het sti­j­gend trend­kanaal is intact
2. de AEX noteert boven de paarse sti­j­gende trendlijn
3. de index staat ook (ruim) boven de oran­je hulpli­jn in het mid­den van het trendkanaal.

De vorige week had­den we een min­i­male door­braak van de rode hor­i­zon­tale weer­stand te pakken, niet echt over­tu­igend. De afgelopen week heeft de index echt zijn best gedaan, want de koers staat er nu ruim boven! Het bleek dus de voor­bode te zijn van een over­tu­igende doorbraak. 

Het is nu niet zo’n wilde uit­spraak meer, maar ik her­haal hem nog maar eens: de AEX moet naar de recente top uit juli kunnen.

Klik voor een dagelijkse update op deze link.

De AEX heeft in de week (week 41) die achter ons ligt goede zak­en gedaan. Ten eerste is de AEX boven de blauwe sti­j­gende trendli­jn gebleven en ten tweede is de index (ruim!) door de donker­groene hor­i­zon­tale weer­stand gebro­ken. Daar­naast laat ook de RSI zich niet onbe­tu­igd: deze is een mil­lime­ter door de donker­groene weer­stand gebroken.

Al met al ziet de dag­grafiek er dus geweldig uit en ligt er eigen­lijk geen noe­menswaardi­ge weer­stand meer tot aan 563,98.

Verwacht­ing:
Klik voor een dagelijkse update op deze link.

Als u het boven­staande heeft gelezen dan zal mijn verwacht­ing u niet ver­bazen: ik denk dat de AEX bin­nen niet al te lange tijd op 563,98 (of hoger?) staat.

Mar­cel Bronner
© US Markets
Vraag voor Mar­cel? Mail: marcel@​usmarkets.​nl

14 okto­ber 2007.
Onder­getek­ende is tech­nisch anal­ist bij US Mar­kets en schri­jft daar­naast columns, analy­ses en finan­ciële bericht­en. Hij heeft op het moment van schri­jven geen materieel belang of bez­it in de bespro­ken fond­sen of bedri­jven in dit artikel.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.