![](/images/legacy-userimages/userimages/guy_olie2.jpg)
Olie: Koersdoel 70~72 dollar
De Texaanse Olieprijs
Het verloop van de Olieprijs ziet er redelijk sterk uit zodat de terugval kan zorgen voor een nieuw aankoopsignaal, dat interessante punt zien we tussen de 60 en de 62 dollar nu. Door de oplopende steunlijn die u op de grafiek kunt zien lijkt de kans vrij groot dat de Olie zal aantrekken tot de bovenkant van het oplopende trendkanaal. De eerste weerstandzone zien we tussen de 66 en 67,5 dollar maar bij een doorbraak erboven ligt de weg vrij tot de 70 a 72 dollar per vat. Pas onder de 60 dollar ziet het er niet goed uit voor de Olie, dan zou ik bij een long positie de stop toepassen want er kan zich dan een ander scenario ontplooien.
Samengevat, de kansen zijn behoorlijk om er iets moois mee te ondernemen met als duidelijke stop een slot onder de 60 dollar, daar gaan we voor onze leden eventueel wat mee doen de komende dagen. Voor een abonnement op Turbo 10 of Turbo 25 dan kunt u zich via deze link
AMEX Olie Index:
Het verloop van de Olie index loopt meer in de pas met het verloop van de aandelenmarkt maar ook hier speelt de ontwikkeling van de Olieprijs natuurlijk een grote rol. Toch moeten we hier opletten voor een terugval van 110 tot 130 pnt voor dat de index weer hoger kan. De target zou dan uitkomen rond de 1130 tot 1150 pnt. Dit kan natuurlijk enkel als de aandelenmarkt het moeilijk krijgt de komende weken want de Index bestaat uit een mandje met Olie fondsen genoteerd op Wall Street. U ziet dat het verloop van de index momenteel sterker is dan het verloop van de Olie zelf. Ik heb met een pijl in de grafiek aangegeven tot waar de index ongeveer terug kan de komende weken zonder dat de uptrend in gevaar komt. De grafiek is er een op weekbasis en dus over een langere termijn, duidelijk is te zien dat de opgaande beweging al lange tijd aan de gang is.
Samengevat, er ontstaan dus aan beide kanten kansen om te anticiperen op ofwel de Olieprijs of op de Index en die kunnen beiden in richting van elkaar afwijken, dat gaan we zeker niet nalaten. Voor een abonnement op Turbo 10 of Turbo 25 dan kunt u zich via deze link
Guy Boscart
US Markets