Het verloop van goud belooft veel:
Goudindex:
De goudindex staat op punt uit te breken boven de 95 pnt waar er zich nu een 3-dubbele weerstand bevind. De index maakt al sinds mei hogere bodems en hogere toppen met een mooie ondersteuning van de indicatoren die zich ook van hun positieve kant laten zien. De weerstand rond die 95 pnt wordt gevormd door de lijn over de toppen vanaf begin dit jaan samen met het 200-daags gemiddelde dat ook rond de 95 pnt staat nu. Naast deze 2 lijnen zien we ook de toppen van augustus en begin deze maand rond die 95 pnt zodat dit een zware weerstand is. Door de kracht die deze index laat zien gedurende de afgelopen maanden wordt de kans zeer groot dat die 95 wordt doorbroken, een uitbraak boven deze toch zeer zware weerstand brengt meteen een sterk koopsignaal op gang zodat er ruimt ontstaat om op vrij korte termijn door te stoten tot eerst de 102~104 pnt en later tot de 106 pnt waar de top van eind maart te zien is. Ook is het mogelijk dat de index wat later de top van eind 2003 en begin dit jaar gaat opzoeken. Dan krijgen we een rally tot rond de 112~115 pnt. Goud staat nu dus op de kooplijst.
Anglogold:
Een leuk fonds om op een stijging van het goud te anticiperen is Anglogold, ook dit fonds laat een zelfde ontwikkeling zie zoals net bij de index besproken. De weerstand rond de 36 dollar moet doorbroken worden om een beweging omhoog op gang te brengen. Wel zien we hier een horizontale lijn over de toppen van mei, juni en augustus als zware weerstand. Het 200-daags gemiddelde ligt wat verder bij dit fonds, deze belangrijke lijn komt nu rond de 38 dollar uit. Zodra de uitbraak een feit is wordt dit het eerste koersdoel op korte termijn. Later zien we de 40 dollar als target. Eind vorig jaar lag de top net onder de 50 dollar zodat er bij een uitbraak ruimte genoeg omhoog ligt. Boven de 40 dollar kunnen we zelfs een versnelling omhoog krijgen.
Zodra de uitbraak een feit is kunnen we een long positie nemen op dit fonds, de leden van de chartservice krijgen daar uiteraard een tradersplan over zodra we kunnen instappen. U kunt ook lid worden van deze service door gebruik te maken van de aanbieding voor 15 maand a 99 Euro.