...

Spijker op de Kop

14 maart 2009, 11:30 | US Markets Redactie | leestijd: 4 minuten | moeilijkheid: 8 / 12 | (0)

De beren zijn min­der zek­er van hun zaak en wor­den nerveus. De stieren lijken weer wat hoop te kri­j­gen. Is de bodem voor­lop­ig geplaatst?

De belan­grijk­ste voor­spelling van afgelopen week­end in Brains & Analy­sis was: Thans staan we exact op ons tijd­doel (5÷6÷9 maart) en zal de bodem nu geplaatst moeten zijn en ver­vol­gens in het begin van deze week een flinke ral­ly inzetten (althans als onze analy­ses cor­rect zijn). 100% zek­er­heid kan ik u helaas niet geven maar de bewi­jskracht is over­weldigend. Even een korte opsom­ming: Een kruis­punt van pri­js en tijd zow­el op korte- als op lange ter­mi­jn, afrond­ing Elliott pri­ma­ry A, cycli bodem(kort en lang), posi­tieve diver­gen­tie in alle indices (AEX, DAX en SPX ), posi­tieve diver­gen­tie in sen­ti­mentsindi­ca­toren en mid­del­lange ter­mi­jn top in Goud en koopsig­naal in Olie. 

De AEX plaat­ste afgelopen maandag 9 maart een low op 194,99. Ook de DAX maak­te op 9 maart een low en de SPX op 6 maart. De koers­doel­zone voor een belan­grijke bodem op 5÷6÷9 maart, die we al enige weken hanteren, bleek dus een schot in de roos. 

De AEX steeg vri­jdag tot 216,28 maar leverde s mid­dags een groot deel van de dag­winst in. Hoe dan ook op week­ba­sis een indruk­wekkende sti­jging van 6% . 

De beren, die de afgelopen maan­den con­t­role had­den over de aan­de­len­mark­ten, zijn opeens nerveus aan het wor­den. De algeme­nen beren con­sen­sus was dat de mark­ten nog min­i­maal 10 tot 20% lager moesten (AEX 150180). Maar na de sterk­ste weekko­erssti­jging van de afgelopen maan­den (gemid­deld +8% belan­grijk­ste indices) zijn de beren min­der zek­er van hun zaak en wor­den nerveus. De stieren lijken weer wat hoop te kri­j­gen. Is de bodem voor­lop­ig geplaatst? De stieren twi­jfe­len ze hebben de afgelopen 18 maan­den al zo vaak hun hoop in rook zien opgaan. 

In de Brains & Analy­sis van dit week­end vin­dt u het antwoord

Begin maart stond in de Telegraaf een artikel van een bek­end ver­mo­gens­be­heerder die ver­steld stond van de accu­raatheid van de voor­spellin­gen van Gan­nTrad­er. Vele van u hebben via een proe­fabon­nement ook gecon­sta­teerd dat onze voor­spellin­gen vaak de spijk­er op de kop slaan. 

We willen u graag atten­deren op een spe­ciale tijdelijke abon­nement aan­bied­ing op ons parade­paard­je onder de analy­ser­ap­porten Brains & Analysis.

Aan­bied­ing tot 23 maart

* 5 maan­den Brains & Analy­sis voor slecht 99 euro (nor­male pri­js 99 euro voor 3 maanden

* Gratis Gan­nTrad­er jaar­boek 2009 (ebook, prog­noses en diep­gaande jaar­analy­ses, ruim 80 pagina’s)

* Toe­gang tot het exclusieve Gan­nTrad­er forum

Na 22 maart is deze aan­bied­ing niet meer beschikbaar

U kunt deze spe­ciale aan­bied­ing bestellen door in te loggen in ons klanten­sys­teem www​.gan​ntrad​er​.org/cms of lees eerst meer info op www​.gan​ntrad​er​.org

Brains & Analy­sis bestaat uit drie onderde­len:

1. Fun­da­mentele analyse: Vli­jm­scherpe achter­gron­dar­tike­len, fun­da­mentele- en macro economis­che analy­ses en een mod­el­porte­feuille (beleg­ging­shori­zon 3 maan­den) door Ype schaap, voor­ma­lig directeur insti­tu­tion­al sales bij Kem­pen & Co. Ype neemt geen blad voor de mond en deelt me u zijn onovertrof­fen inside informatie. 

2. Tech­nis­che analyse: Via gea­vanceerde tech­nieken van o.a. Elliott en Gann wor­den nauwkeurig koop- en verkoop niveaus bepaald. Maar anal­ist Jan van Gemeren heeft als spe­cialiteit om ook aan te geven wan­neer te kopen of te verkopen door exacte tijd­doe­len aan te geven. Dus u kri­jgt inzicht in WAAR en WAN­NEER te kopen/​verkopen. Jan van Gemeren is voor­ma­lig ver­mo­gens­be­heerder en al ruim 20 jaar een bek­ende en gere­specteerde tech­nisch-anal­ist en colum­nist. Jan schri­jft o.a. regel­matig voor het Finan­ciële Dagblad.

3. Psy­cholo­gie: Dit aspect van beleggen wordt vaak zwaar onder­schat echter is van doorslaggevende beteke­nis om een suc­cesvol beleg­ger te zijn. Als beleg­ger zijn we onder­he­vig aan emoties. Ken U zelf en u bent u beter beleg­ger. Anal­ist Jos Magen­dans zit momenteel in het derde school­jaar van de bach­e­lor oplei­d­ing Psy­cholo­gie aan de Uni­ver­siteit Twente.

Gemid­deld bestaat het weke­lijkse analy­ser­ap­port Brains & Analy­sis uit 25 – 30 pag­i­nas en het Mid­weeks tussen­ti­jdse rap­port uit 10 pag­i­nas. Daar­naast kri­jgt u als abon­nee exclusief toe­gang tot het besloten Brains & Analy­sis forum. Hier wor­den tussen­ti­jds korte analy­ses geplaatst en com­men­taar gegeven op economisch nieuws. U kunt op het forum vra­gen stellen aan de anal­is­ten of aan andere abonnees.

NIEUW: Vanaf deze week starten we ook nog met een reeks artike­len over de Geheimen van Gann.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.